search

VÍTEJTE NA WEBU KIC IVANČICEZměny & aktuality

9. květen

KIC Ivančice - Informace o provozu

Vážení přátelé, od zítra 10. 5. 2021 otevíráme Kulturní a informační centrum a expozici Vladimíra Menšíka (v omezeném režimu). Neuvěřitelně se na vás na všechny těšíme, stavte se za námi :-)

Číst více
14. duben

Etiketa není věda s Ladislavem Špačkem

Náhradní termín představení je stanoven na 21. 9. 2021. Pokud se vám nový termín nebude hodit, je možné vstupenky vrátit do 6. června 2021.

Číst více
7. duben

Jarní farmářské trhy 2021

Konečně se něco rýsuje, už jsme se nemohli dočkat :-) Termíny jarních farmářských trhů jsou 17. 4. 2021, 1. 5. 2021, 22. 5. 2021, 5. 6. 2021. Vždy v sobotu od 7.30 do 11.00. Zatím je povolen prodej květin a potravin, uvidíme, co bude dál. Moc se na vás těšíme!

Číst více
22. březen

Oba díly hry "Kříže"

Informace o obou dílech hry "Kříže" naleznete v záložce Kulturní program - Aktuální program po kliknutí na datum nebo zde: Kříže - první dílKříže - druhý díl.  

Číst více
16. říjen

Jak objednat vstupenky v rezervačním systému

Jsou zde tři způsoby, jak lze vstupenky koupit:

1. Zaplatíte vstupenky online kartou, a zvolíte E-vstupenku - po obdržení platby vám na e-mail dojdou zakoupené vstupenky ve formátu PDF, které si vytisknete.
2. Zaplatíte vstupenky online kartou a zvolíte osobní vyzvednutí v KIC Ivančice - po obdržení platby můžete vstupenky kdykoliv vyzvednout v KIC Ivančice - v otevírací …

Číst více
3. duben

Zasílání kulturního programu emailem

Pokud máte zájem o zasílání nejaktuálnějších informací o kulturních pořadech na Vaši e-mailovou adresu, zašlete, prosím, e-mail ve tvaru: "ŽÁDÁM O ZAŘAZENÍ DO DATABÁZE" na adresu kic.ivancice@seznam.cz

Číst více